PSYCHOTERAPEUTA, PSYCHOTRAUMATOLOG

PSYCHOTERAPEUTA, PSYCHOTRAUMATOLOG

Anna Raczkiewicz

Posiadam certyfikat psychoterapeutki humanistyczno- doświadczeniowej oraz certyfikat terapeutki focusingowej.  Ukończyłam całościowy atestowany kurs psychoterapii przy Ośrodku INTRA. Nie poprzestaję na zdobytych już kompetencjach i nadal się rozwijam poprzez realizowanie kolejnych zaawansowanych etapów szkoleniowych w  psychoterapii skoncentrowanej na emocjach (EFT) oraz w Focusingu. Jestem po szkoleniu z psychotraumatologii.

Od 2012r pracuję z dorosłymi, a od ponad dwudziestu lat zdobywałam doświadczenie w pracy z dziećmi oraz młodzieżą jako socjoterapeuta, nauczyciel i psycholog szkolny.

Pomagam osobom, które nie radzą sobie z intensywnymi emocjami, czują się samotne, przeżywają kryzysy tożsamościowe lub przeżyły traumy. Pomagam również osobom LGBT. Prowadzę  psychoterapię indywidualną osób dorosłych.

W pracy psychoterapeutycznej dużo uwagi kieruję na ciało poprzez focusing docieramy z klientem do jego felt sensu. Ciało jest drogą do zablokowanych emocji, które kiedyś w przeszłości nie mogły być przeżyte, a w dorosłym życiu stają się blokadą.