Zespół

KIM JESTEŚMY

Poznaj nasz zespół

Paweł Sala

psychoterapeuta, lekarz psychiatra

Praktykę zawodową wykonuję od ponad 25 lat.  W latach 2001-2014 pracowałem w Klinice Nerwic w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, przez ostatnie 3 lata w okresie 2011-2014  jako ordynator Oddziału Dziennego, a potem Oddziału Całodobowego Kliniki. Prowadzoną psychoterapię poddaję regularnej superwizji.

Małgorzata Siudy

psychoterapeuta

Prowadzę psychoterapię  w podejściu humanistyczno-doświadczeniowym dla osób dorosłych i młodzieży w wieku od 16 roku życia. Ukończyłam Certyfikowaną Szkołę Psychoterapii w Ośrodku Intra w Warszawie. Jako psychoterapeutka pomagam osobom cierpiącym z powodu zaburzeń lękowych, depresyjnych, doświadczającym kryzysu osobistego lub zawodowego, mającym trudności w relacjach.

psychoterapeuta humanistyczny

Anna Raczkiewicz

psychoterapeuta, psychotraumatolog

Jestem psychoterapeutą humanistyczno- doświadczeniowym, po szkole psychoterapii Ośrodka INTRA. Obecnie jestem w trakcie certyfikacji. Ukończyłam i nadal kształcę się w psychoterapii skoncentrowanej na emocjach (EFT) oraz focusingu. Jestem po szkoleniu z psychotraumatologii.

Karina Kosznik

psychoterapeuta, coach

Studia psychologiczne ukończyłam w 2007 roku na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim, a w 2013 Certyfikowaną Szkołę psychoterapii humanistycznej w Ośrodku Intra. Posiadam wieloletnie doświadczenie pracy z Klientem indywidualnym oraz parami, swoje kwalifikacje poszerzam poprzez kursy i szkolenia z zakresu terapii.

Krzysztof Górski

psychoterapeuta

Od ponad 20 lat zajmuję się pomocą psychologiczną, a od 2010 r specjalizuję się w psychoterapii indywidualnej dorosłych i prowadzę psychoterapię par. Pracuję w nurcie humanistycznym czerpiąc niejednokrotnie podejścia psychodynamicznego.

Adrianna Bojarska

psychoterapeuta

Pracuję z osobami doświadczającymi kryzysów emocjonalnych, mierzącymi się z poczuciem niskiej wartości czy trudnościami w relacjach. Ważne miejsce w mojej pracy zajmuje pomoc osobom cierpiącym z powodu lęków, zmagających się z depresją czy doświadczeniem psychozy.

Dorota Mularz

psycholog, psychoterapeuta

Jestem psychologiem, pedagogiem resocjalizacyjnym, specjalistą psychoterapii uzależnień, psychoterapeutą humanstyczno-doświadczeniowym.Wykształcenie psychologiczne zdobyłam na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Od tego czasu systematycznie się rozwijam poprzez liczne kursy i szkolenia.