Zespół Ośrodka In-Med w Warszawie

KIM JESTEŚMY

Poznaj zespół Ośrodka In-Med w Warszawie

Nasz zespół doświadczonych psychoterapeutów i lekarzy psychiatrów w  Ośrodku In-Med w Warszawie (Bemowo) oferuje różnorodną psychoterapię dla osób dorosłych, psychoterapię młodzieży, terapię par, konsultacje psychiatryczne. Możesz wybrać specjalistę lub od razu zapisać się na sesję w zakładce kontakt.

In-Med Warszawa psychoterapeuta Ewa Brzezińska

Ewa Brzezińska

psycholog, psychoterapeuta

Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Bazuję na terapiihumanistyczno – doświadczeniowej i terapii skoncentrowanej na emocjach (EFT). Wykorzystuję także wiedzę zaczerpniętą z innych nurtów terapeutycznych, w zależności od indywidualnych potrzeb klienta. Prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych.
In-Med Warszawa psychoterapeuta Małgorzata Siudy

Małgorzata Siudy

psychoterapeuta

Prowadzę psychoterapię w podejściu humanistyczno-doświadczeniowym . Pomagam osobom cierpiącym z powodu zaburzeń lękowych, depresyjnych, doświadczającym kryzysu osobistego lub zawodowego, mającym trudności w relacjach, doświadczających trudnych emocji, straty, żałoby.
In-Med Warszawa psychoterapeuta Dorota Mularz

Dorota Mularz

psycholog, psychoterapeuta

Jestem psychologiem i psychoterapeutką, pracuje w nurcie humanistyczno-doświadczeniowym indywidualnie z osobami dorosłymi oraz młodzieżą od 16 roku życia. Pracuję z osobami chcącymi zrozumieć siebie, własne doświadczenia oraz pełniej kierować swoim życiem.
In-Med Warszawa psychoterapeuta Anna Raczkiewicz

Anna Raczkiewicz

psychoterapeuta, psychotraumatolog

Jestem psychoterapeutą humanistyczno- doświadczeniowym. Pomagam osobom, które nie radzą sobie z intensywnymi emocjami, czują się samotne, przeżywają kryzysy tożsamościowe lub przeżyły traumy. Pomagam również osobom LGBT. Prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych.
In-Med Warszawa psychoterapeuta Krzysztof Górski

Krzysztof Górski

psychoterapeuta

Od ponad 20 lat zajmuję się pomocą psychologiczną, a od 2010 r specjalizuję się w psychoterapii indywidualnej dorosłych i prowadzę psychoterapię par. Obok codziennej praktyki psychoterapeutycznej szkolę profesjonalistów w zakresie pomocy psychologicznej i pracy z grupą.
In-Med Warszawa psychoterapeuta coach Karina Kosznik

Karina Kosznik

psychoterapeuta, coach

Jestem psychoterapeutą, coach’em, trenerem umiejętności miękkich i biznesowych. Mam wieloletnie doświadczenie pracy z klientem indywidualnym oraz parami. Prowadzę coaching indywidualny, szkolenia oraz warsztaty rozwoju kompetencji miękkich i biznesowych we współpracy z międzynarodowymi korporacjami.
In-Med Warszawa lekarz psychiatra Paweł Sala

Paweł Sala

psychoterapeuta, lekarz psychiatra

Praktykę zawodową wykonuję od ponad 25 lat.  W latach 2001-2014 pracowałem w Klinice Nerwic w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, w okresie 2011-2014 jako ordynator Oddziału Dziennego, potem Oddziału Całodobowego. Moim obecnym miejscem pracy stał się Ośrodek IN-MED, gdzie pracuję jako psychoterapeuta i lekarz psychiatra.
In-Med Warszawa lekarz psychiatra Patrycja Wołoszczuk

Patrycja Wołoszczuk

lekarz psychiatra

Jestem absolwentką I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w Warszawie. Pracuję jako lekarz psychiatra w trakcie szkolenia specjalizacyjnego z psychiatrii, w III Klinice Psychiatrycznej w Instytucie Psychiatrii i Neurologii. Zajmuję się diagnostyką oraz leczeniem zaburzeń psychicznych u dorosłych.
In-Med Warszawa lekarz psychiatra Agata Matuszewska

Agata Matuszewska

lekarz psychiatra

Jestem specjalistką psychiatrii, praktykę zawodową rozpoczęłam w 2009 r. Byłam związana z Klinicznym Centrum Zdrowia Psychicznego Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego, gdzie przez 10 lat zdobywałam doświadczenie w pracy zarówno w oddziałach stacjonarnych, dziennych jak i w pracy ambulatoryjnej.