Zespół Ośrodka In-Med w Warszawie

KIM JESTEŚMY

Poznaj zespół Ośrodka In-Med w Warszawie

Nasz zespół doświadczonych psychoterapeutów i coachów w ośrdoku In-Med w Warszawie (Bemowo) oferuje różnorodną psychoterapię dla osób dorosłych, psychoterapię młodzieży, terapię par, konsultacje psychiatryczne. Możesz wybrać specjalistę lub od razu zapisać się na sesję w zakładce kontakt.

Ewa Brzezińska

psycholog, psychoterapeuta

Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Bazuję na terapiihumanistyczno – doświadczeniowej i terapii skoncentrowanej na emocjach (EFT). Wykorzystuję także wiedzę zaczerpniętą z innych nurtów terapeutycznych, w zależności od indywidualnych potrzeb klienta. Prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych.

Małgorzata Siudy

psychoterapeuta

Prowadzę psychoterapię w podejściu humanistyczno-doświadczeniowym . Pomagam osobom cierpiącym z powodu zaburzeń lękowych, depresyjnych, doświadczającym kryzysu osobistego lub zawodowego, mającym trudności w relacjach, doświadczających trudnych emocji, straty, żałoby.

Dorota Mularz

psycholog, psychoterapeuta

Jestem psychologiem i psychoterapeutką, pracuje w nurcie humanistyczno-doświadczeniowym indywidualnie z osobami dorosłymi oraz młodzieżą od 16 roku życia. Pracuję z osobami chcącymi zrozumieć siebie, własne doświadczenia oraz pełniej kierować swoim życiem.
psychoterapeuta humanistyczny

Anna Raczkiewicz

psychoterapeuta, psychotraumatolog

Jestem psychoterapeutą humanistyczno- doświadczeniowym. Pomagam osobom, które nie radzą sobie z intensywnymi emocjami, czują się samotne, przeżywają kryzysy tożsamościowe lub przeżyły traumy. Pomagam również osobom LGBT. Prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych.

Krzysztof Górski

psychoterapeuta

Od ponad 20 lat zajmuję się pomocą psychologiczną, a od 2010 r specjalizuję się w psychoterapii indywidualnej dorosłych i prowadzę psychoterapię par. Obok codziennej praktyki psychoterapeutycznej szkolę profesjonalistów w zakresie pomocy psychologicznej i pracy z grupą.

Karina Kosznik

psychoterapeuta, coach

Jestem psychoterapeutą, coach’em, trenerem umiejętności miękkich i biznesowych. Mam wieloletnie doświadczenie pracy z klientem indywidualnym oraz parami. Prowadzę coaching indywidualny, szkolenia oraz warsztaty rozwoju kompetencji miękkich i biznesowych we współpracy z międzynarodowymi korporacjami.

Paweł Sala

psychoterapeuta, lekarz psychiatra

Praktykę zawodową wykonuję od ponad 25 lat.  W latach 2001-2014 pracowałem w Klinice Nerwic w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, w okresie 2011-2014 jako ordynator Oddziału Dziennego, potem Oddziału Całodobowego. Moim obecnym miejscem pracy stał się Ośrodek IN-MED, gdzie pracuję jako psychoterapeuta i lekarz psychiatra.

Patrycja Wołoszczuk

lekarz psychiatra

Jestem absolwentką I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w Warszawie. Pracuję jako lekarz psychiatra w trakcie szkolenia specjalizacyjnego z psychiatrii, w III Klinice Psychiatrycznej w Instytucie Psychiatrii i Neurologii. Zajmuję się diagnostyką oraz leczeniem zaburzeń psychicznych u dorosłych.

Agata Matuszewska

lekarz psychiatra

Jestem specjalistką psychiatrii, praktykę zawodową rozpoczęłam w 2009 r. Byłam związana z Klinicznym Centrum Zdrowia Psychicznego Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego, gdzie przez 10 lat zdobywałam doświadczenie w pracy zarówno w oddziałach stacjonarnych, dziennych jak i w pracy ambulatoryjnej.