Zespół Ośrodka In-Med w Warszawie

KIM JESTEŚMY

Poznaj zespół Ośrodka IN-MED w Warszawie

Nasz zespół doświadczonych psychoterapeutów i lekarzy psychiatrów w  Ośrodku IN-MED w Warszawie (Bemowo) oferuje różnorodną psychoterapię dla osób dorosłych, psychoterapię młodzieży, terapię par, konsultacje psychiatryczne. Możesz wybrać specjalistę lub od razu zapisać się na sesję            w zakładce kontakt.

In-Med Warszawa psychoterapeuta Ewa Brzezińska

Ewa Brzezińska

psycholog, psychoterapeuta

Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Bazuję na terapii humanistyczno – doświadczeniowej    i terapii skoncentrowanej na emocjach (EFT). Wykorzystuję także wiedzę zaczerpniętą z innych nurtów terapeutycznych, w zależności od indywidualnych potrzeb klienta. Prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych.

In-Med Warszawa psychoterapeuta Małgorzata Siudy

Małgorzata Siudy

psychoterapeuta

Prowadzę psychoterapię w podejściu humanistyczno-doświadczeniowym . Pomagam osobom cierpiącym z powodu zaburzeń lękowych, depresyjnych, doświadczającym kryzysu osobistego lub zawodowego, mającym trudności w relacjach, doświadczających trudnych emocji, straty, żałoby.
In-Med Warszawa psychoterapeuta Dorota Mularz

Dorota Mularz

psycholog, psychoterapeuta

Jestem psychologiem i psychoterapeutką, pracuje w nurcie humanistyczno-doświadczeniowym indywidualnie z osobami dorosłymi oraz młodzieżą od 16 roku życia. Pracuję z osobami chcącymi zrozumieć siebie, własne doświadczenia oraz pełniej kierować swoim życiem.
Justyna Olszewska psycholog Ośrodek IN-MED

Justyna Olszewska

psychoterapeuta

Jestem psychologiem, absolwentką 5-letnich studiów psychologicznych ze specjalnością psychoterapia na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Pomoc psychologiczną oraz terapię indywidualną oferuję osobom dorosłym. Empatia i akceptacja to główne idee, które kierują mną w trakcie spotkania z drugim człowiekiem.
In-Med Warszawa psychoterapeuta Krzysztof Górski

Krzysztof Górski

psychoterapeuta

Od ponad 20 lat zajmuję się pomocą psychologiczną, a od 2010 r specjalizuję się w psychoterapii indywidualnej dorosłych i prowadzę psychoterapię par. Obok codziennej praktyki psychoterapeutycznej szkolę profesjonalistów w zakresie pomocy psychologicznej i pracy z grupą.

Kamila Polak

psychoterapeuta, socjolog

Jestem psychoterapeutą i socjologiem. Prowadzę indywidualnie procesy psychoterapeutyczne z osobami dorosłymi, psychoterapię par i rodzin. W obszarze moich zainteresowań szczególne miejsce ma budowanie więzi w relacjach i rodzicielstwo. Pracuję w podejściu Gestalt.
In-Med Warszawa lekarz psychiatra Paweł Sala

Paweł Sala

psychoterapeuta, lekarz psychiatra

Praktykę zawodową wykonuję od ponad 25 lat.  W latach 2001-2014 pracowałem w Klinice Nerwic w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, w okresie 2011-2014 jako ordynator Oddziału Dziennego, potem Oddziału Całodobowego. Moim obecnym miejscem pracy stał się Ośrodek IN-MED, gdzie pracuję jako psychoterapeuta i lekarz psychiatra.
In-Med Warszawa lekarz psychiatra Patrycja Wołoszczuk

Patrycja Wołoszczuk

lekarz psychiatra

Jestem absolwentką I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w Warszawie. Pracuję jako lekarz psychiatra w trakcie szkolenia specjalizacyjnego z psychiatrii, w III Klinice Psychiatrycznej w Instytucie Psychiatrii i Neurologii. Zajmuję się diagnostyką oraz leczeniem zaburzeń psychicznych u dorosłych.
Psychoterapeuta Michał Kowalski - Ośrodek IN-MED Warszawa

Michał Kowalski

psychoterapeuta

Jestem psychoterapeutą humanistyczno-doświadczeniowym w szkoleniu. Doświadczenie zawodowe zdobywałem jako stażysta w Klinice Nerwic, Zaburzeń Osobowości i Odżywiania Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie oraz jako ko-terapeuta na grupach terapeutycznych i wsparciowo-rozwojowych. Prowadzę psychoterapię osób dorosłych.
Bożena Nagrodzka - psychoterapeuta Ośrodek In-Med

Bożena Nagrodzka

psychoterapeuta

Pedagog, psycholog, psychoterapeuta, certyfikowany specjalista terapii uzależnień.
Od wielu lat pomagam ludziom uzależnionym i ich rodzinom w pokonaniu nałogu. Pracuję w nurcie humanistyczno-doświadczeniowym. Wykorzystuję też w swojej pracy wiedzę z różnych nurtów psychoterapii w zależności od potrzeb klienta.