PSYCHOTERAPEUTA, COACH

PSYCHOTERAPEUTA, COACH

Karina Kosznik

Karina Kosznik – psychoterapeuta, coach, trener umiejętności miękkich oraz biznesowych.

Studia psychologiczne ukończyłam w 2007 roku na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim, a w 2013 Certyfikowaną Szkołę psychoterapii humanistycznej w Ośrodku Intra.

Posiadam wieloletnie doświadczenie pracy z Klientem indywidualnym oraz parami, swoje kwalifikacje poszerzam poprzez kursy i szkolenia z zakresu terapii.

Od 2006 roku prowadzę coaching indywidualny, szkolenia oraz warsztaty rozwoju kompetencji miękkich i biznesowych współpracując z międzynarodowymi korporacjami. 

MOJA OFERTA

Warsztaty z zakresu komunikacji dla par

W codziennym zabieganiu, obowiązkach, zmęczeniu często wspólny czas na rozmowę odkładamy na lepszy moment. Kiedy rozmawiamy, poruszamy głownie trudne tematy lub omawiamy listę zadań, które musimy odhaczyć. W konsekwencji zapominamy jak prawidłowo się ze sobą komunikować, żeby budować relacje, a nie je niszczyć

Zapraszamy Cię na warsztaty których celem jest wypracowanie zasad poprawnej komunikacji, która zbliża.

Warsztat z zakresu asertywności

Asertywność często mylona jest z agresją, kojarzy się przede wszystkim ze stanowczością i traceniem znajomych.

Celem naszego warsztatu jest wypracowanie asertywnego sposobu funkcjonowania, dzięki któremu zadbasz o swoje granice i nauczysz się budować zdrowe relacje szanując granice drugiej osoby.

Warsztaty antystresowe

Ze stresem możemy sobie radzić na wiele sposobów. Możemy leczyć skutki długotrwałego stresu, reagować w momencie gdy pojawi się przeciążenie, możemy też działać prewencyjnie.

Podczas naszych warsztatów będziemy wypracowywać sposoby radzenia sobie z trudnymi sytuacjami zależnie od sytuacji oraz rozbudowywać zakres zasobów osobistych.

Coaching indywidualny

Masz poczucie, że chciałbyś coś zmienić, zastanowić się nad nowymi możliwościami, porozmawiać o obszarach do rozwoju. Wyznaczyć nowe cele, a może redefiniować to co jest dla Ciebie ważne.

Podczas spotkań coachingowych będziesz mieć możliwość analizy obecnej sytuacji i pracy na obszarami, w których chcesz dokonać zmiany.